Asystent projektu - praca z językiem niemieckim

ul. Jozefa Kreta 3B, 43-450 Ustron, Polska
OMS Inventories sp.z.o.o.

 Firma OMS Inventories Sp. Z O.O. poszukuje młodej, ambitnej osoby do pracy przy organizacji wyjazdów osób do Niemiec.

Doświadczenie nie jest wymagane.

Oferujemy:

  • pracę w młodym, międzynarodowym, dynamicznie rozwijającym się zespole

  • atrakcyjne wynagrodzenie 6000-10000  zł brutto

  • stały kontakt z niemieckimi kontrahentami

  • niezbędne szkolenia

  • możliwość stałego rozwoju zawodowego

  • dobrze wyposażone stanowisko pracy

  • praca w nowoczesnym, klimatyzowanym biurze

Zadania na stanowisku

  • Kontakt z hotelami w Niemczech

  • Kontakt z restauracjami w Niemczech

  • Współpraca z Project Managerem przy realizacji projektów

  • Zarządzanie projektem

Nasze wymagania

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz znajomość podstawowych programów MS Office

  • umiejętność szybkiego pisania na komputerze będzie dodatkowym atutem

  • gotowość do odbycia szkoleń w Niemczech

  • dyspozycyjność

  • prawo jazdy kat. B

  • umiejętność współdziałania w zespole

Oferujemy wdrożenie w stanowisko, możliwości rozwoju, pracy z językiem niemieckim oraz możliwości wykupienia szkoleń specjalistycznych potrzebnych do rozwoju na stanowisku.

Dane kontaktowe:

Marlena Kurzok

marlena.kurzok@alphatop.pl

605 677 101

Zainteresowany?

Zgłoś się teraz – z niecierpliwością czekamy by Cię poznać!

Osoba do kontaktu