Elektryk - technik sprawdzeń elektrycznych

Niemcy
OMS Prüfservice GmbH

OMS oznacza uczciwość, uznanie i bezpieczeństwo elektryczne.

Pracuj bezpośrednio w firmie OMS Prüfservice i zdobywaj doświadczenie w dziedzinie bezpieczeństwa elektrycznego!

Jeżeli lubisz być w ciągłym ruchu, ważne jest dla Ciebie bezpieczeństwo w zakresie elektryki,  to OMS Prüfservice jest dla Ciebie najlepszym pracodawcą!

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ

• Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię za efektywność,

• Podwyżkę po okresie próbnym,
• Zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę bezpośrednio w firmie OMS Pruefservice,
• Zagwarantowane mieszkanie od pracodawcy,
• Płatną dietę za wykonywaną pracę poza miejscem zamieszkania,
• Możliwość awansu na lidera zespołu,
• Darmowe szkolenia techniczne i wprowadzające,
• Praca 8h dziennie,
• Podnoszenie kwalifikacji, zdobycie dodatkowych uprawnień - w całości opłaconych przez pracodawcę,
• Zjazdy do Polski według indywidualnych potrzeb,
• Możliwość zorganizowania dojazdu do Niemiec,
• Zakładowy system emerytalnego/świadczeń pracowniczych,
• Całodobowe ubezpieczenie od wypadków 24/h,
• Szkolenia wewnętrzne oraz oferty dalszego rozwoju zawodowego, możliwe inne oferty u pracodawców niemieckich.

TO CIĘ WYRÓŻNIA

  • Wykształcenie kierunkowe w zawodzie: Technik Elektryk/ Technik Elektronik/ Elektryk/ Elektryk Budowlany/ Mechatronik/ Elektromonter/ Technik Radiowo - Telewizyjny (z nami zdobędziesz doświadczenie!),

  • Umiejętność obsługi komputera i aplikacji mobilnych na telefonie,

  • Podstawowe doświadczenie w elektryce,

  • Komunikatywny język niemiecki lub angielski

TWOJE ZADANIA

• Kontrola sprzętu typu: sprzęt biurowy, maszyny, złącza, kable,

• Wykonywanie podstawowych pomiarów przy użyciu miernika,

• Dojazd do Klienta z biura firmy samochodem służbowym

OMS PRÜFSERVICE

OMS jest dostawcą usług w zakresie kontroli urządzeń elektrycznych. Wizją firmy jest zwiększenie bezpieczeństwa miejsc pracy w Niemczech. Z tego względu kładziemy duży nacisk na zręczność, jakość i innowacyjne podejście, żeby móc zapewnić naszym pracownikom i klientom bezpieczną perspektywę.

I ty stań się częścią naszego zespołu – już 250 techników do spraw kontroli dzieli z nami tę wizję oraz każdego dnia dają z siebie wszystko aby zagwarantować bezpieczeństwo miejsc pracy w Niemczech.

Zainteresowany?

Zgłoś się teraz – z niecierpliwością czekamy by Cię poznać!

Osoba do kontaktu

Kornelia Basicz