Specjalista ds. rekrutacji międzynarodowej

Polska
ALPHATOP PL

To oferujemy

  • rozwój w międzynarodowej organizacji

  • wynagrodzenie 5 000 - 8 000 zł brutto

  • dofinansowanie do zajęć językowych

  • atrakcyjne wynagrodzenie i premie za efektywność

  • elastyczne godziny pracy dostosowane do potrzeb

  • praca zdalna w zakresie hybrydowym

  • realny wpływ na wizję i rozwój firmy

  • nie ma KPI - a OKR - cele, które ustalamy według swojego kierunku rozwoju

  • dostosowane komfortowe biuro i sprzęt

  • budżet szkoleniowy

  • miejsce pracy Wrocław, ul. Strzegomska 42

Nasze wymagania

  • doświadczenie w rekrutacji pracowników na stanowiska techniczne

  • komunikatywny język niemiecki w mowie i piśmie

  • znajomość języka angielskiego

  • umiejętność budowania trwałej relacji z kandydatami i prowadzenie ścieżki ich kariery

Mile widziane

  • umiejętności poszukiwania nowych rozwiązań w obszarze rekrutacji

  • analityczne myślenie, dbałość o szczegóły i praktyczne podejście

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie procesu rekrutacyjnego na stanowiska specjalistyczne w obszarze technicznym na potrzeby klientów zagranicznych

  • optymalizacja i wdrażanie zmian w procesach rekrutacyjnych

  • analiza rynku pracy i możliwości rekrutacji pracowników

  • bezpośrednia współpraca z menadżerami oraz z klientami zagranicznymi

Benefity pozapłacowe

  • dofinansowanie nauki języków obcych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code'u

  • kawa/herbata

  • parking dla pracowników

Zainteresowany?

Zgłoś się teraz – z niecierpliwością czekamy by Cię poznać!

Osoba do kontaktu

Katarzyna Kuzmicz